Hlavní sponzoři

Hlavní sponzor

Hlavní sponzor

Mediální partner

Hlavní partner

6. ROČNÍK SOUTĚŽE SLUŽEBNÍCH PSŮ O POHÁR MĚSTSKÉ POLICIE LIBEREC - VÝSLEDKY - GALERIE

07.05.2011 19:00

Městská policie Liberec a Kynologický klub Liberec-Pavlovice uspořádali ve spolupráci s výrobcem krmiv Proplan, Veterinární základnou Armády ČR Chotyně, Vazební věznicí Liberec a Věznicí Rýnovice v sobotu 7. května 2011 již

6. ročník soutěže služebních psů „O pohár Městské policie Liberec".

Klání se uskutečnilo za krásného slunečného počasí a během celého dne přivítalo několik stovek diváků, hodně rodin s dětmi, pro které bylo připraveno bohaté občerstvení.
Jednalo se o obranářskou soutěž pro příslušníky všech ozbrojených složek, ale i členy kynologických klubů, která měla za úkol prověřit připravenost služebních psů do služby.
Tento závod lze bez nadsázky označit za jednu z největších kynologických soutěží pro služební psy v naší republice, protože se jí zúčastnilo 43 psů.
Všechny cviky byly připraveny tak, aby simulovaly situaci, se kterou se psovod a jeho služební pes mohou setkat v praxi při zákroku proti pachateli. Závodů se zúčastnili příslušníci městských policií z celé republiky, Celní správy, Armády ČR, Policie ČR či Vězeňské služby.

Putovní pohár v soutěži jednotlivců si stejně jako v loňském ročníku odnesl liberecký strážník Jiří Kolář a jeho pes Cash Vědusk. Prvenství v soutěži dvoučlenných družstvech získal Martin Kobrč se psem Wampem a Miroslav Dajč a pes Woodoo. Cenu za nejlepší zadržení s protiútokem si odnesl opět výborný liberecký strážník Jiří Kolář a jeho pes Cash Vědusk.

 

JEDNOTLIVCI

1. místo  KOLÁŘ JIŘÍ + CASH VĚDUSK MP LIBEREC
2. místo  KOBRČ MARTIN + WAMP MALIDAJ VS RÝNOVICE
3. místo VALA ROMAN + MEGGI Z KURTOVEJ SKALY CS VZSK HEŘMANICE

 

DRUŽSTVA

 1. místo KOBRČ + DAJČ
2. místo CABÁK + MATĚJAŠKOVÁ
3. místo KOLÁŘ + ROUČEK

 

Ceny věnovali sponzoři závodu Purina Proplan a Pivovar Svijany, dále pak Statutární město Liberec a Městská policie Liberec.

KOMPLETNÍ VÝSLEDKY SOUTĚŽE NALEZNETE V PŘÍLOZE - VIZ NÍŽE

FOTOGALERIE 1

FOTOGALERIE 2

FOTOGALERIE 3

VIDEO 1

VIDEO 2

VIDEO 3

PřílohaVelikost
soutěž psů 2011 - Liberec - výsledky.jpg1.94 MB